Середа, 25.04.2018, 03:31

Вітаю Вас Гость | RSS Головна Каталог статей Реєстрація Вхід
Матеріалів за останній місяць не знайдено.
Матеріалів не знайдено.
Матеріалів не знайдено.
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 132
Показано матеріалів: 131-132
Сторінки: « 1 2 ... 12 13 14


На сьогодні в Україні проблема безпеки дітей в Інтернеті постала особливо гостро. Аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється, і її переважну частину становлять діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрози, що можуть чекати на них у віртуальному просторі.

Тільки об’єднавши наші зусилля, ми зможемо допомогти дітям захистити себе від небезпек віртуального світу та навчити їх правилам безпечного поводження у світовій мережі.

Інтернет надає нові можливості для ображання. Люди можуть розміщувати в Інтернеті плітки, фотографії або іншу особисту інформацію та відправляти зловмисні повідомлення, анонімно або під чужим ім'ям. SMS-повідомлення і телефони з камерами не лише відкривають нові можливості для розваг, а й надають можливості для зловживання. Якщо у школі дитину можуть образити зазвичай лише під час її перебування там, то через Інтернет образники можуть досягти своєї жертви в будь-який час. Коло людей, яких вони можуть ображати в онлайні, також більш широке. Якщо вашій дитині подобається спілкування в онлайні, слід заздалегідь обговорити з нею ці ризики і надати рекомендації щодо того, що має робити дитина, коли її будуть ображати.

Це важливо, оскільки:

Статті з інтернету | Просмотров: 664 | Author: Oliver81 | Добавил: Oliver81 | Дата: 04.10.2009 | Комментарии (0)


Web 2.0 Стаття О'Реллі

Крах доткомів осінню 2001 року став для вебу поворотним пунктом. Багато хто вирішив, що феномен вебу був дуже роздутий, хоча, насправді, “мильні бульбашки” і, як результат цього, падіння акцій – неминуче проважають всі технологічні революції. Падіння акцій зазвичай відбувається тоді, коли нова технологія готова зайняти центральне місце на сцені. На хвилі піднімаються і шахраї, і ті, хто дійсно добився успіху, – і в якийсь момент приходить розуміння, чим перші відрізняються від других.

Концепція Веб 2.0 народилася на сумісному мозковому штурмі видавництва O’Reilly Media і компанії MediaLive International. Веб-піонер і віце-президент O’Reilly Дейл Дагерті (Dale Dougherty) відзначив, що сам-то веб далекий від краху і навіть важливіший, чим раніше, раз вже вражаючі нові застосування і сайти з’являються із завидною регулярністю. Більше того, у фірм, що пережили колапс, було щось спільне. Можливо, в результаті доткомівського краху має сенс говорити про Веб 2.0. Ми вирішили, що так і є. Так народилася Web 2.0 Conference.

За півтора роки термін “Веб 2.0″ прижився (більше 9,5 млн. посилань в Google). Але щодо того, що він означає, думок багато. Одні прийняли нову концепцію, інші вважають, що це безглуздий маркетинговий термін.

Я постараюся пояснити, що ми маємо на увазі, кажучи про Веб 2.0.

Статті з інтернету | Просмотров: 549 | Author: Oliver81 | Добавил: Oliver81 | Дата: 04.10.2009 | Комментарии (0)

1-10 11-20 ... 111-120 121-130 131-132
Вгору