Понеділок, 23.04.2018, 00:53

Вітаю Вас Гость | RSS Головна Каталог статей Реєстрація Вхід
Матеріалів за останній місяць не знайдено.
Матеріалів не знайдено.
Матеріалів не знайдено.
Головна » Статті » Сторінка психолога » Короткі історії для душі

Той, кому під силу все!
Тс-с! Зараз ми познайомимо Вас з людиною, котра зможе вирішити всі Ваші проблеми, пов'язані з проходженням тестування. Влаштуйте в кімнаті комфортну обстановку, приглушіть світло, увімкніть музику для душі і станьте перед дзеркалом в повний зріст - ось він, Ваш рятівник! Людина, котра (ЄДИНА!) зможе розв'язати всі Ваші проблеми до, під час і після тестування. Крім неї, цього не зможе зробити ніхто. Не витрачайте даремно час на пошуки інших людей, сумнівних і несумнівних посередників. Скористайтеся цим часом мудріше! Як саме? А хоч би й так:
 
"Будь ласка, уявіть, що у Вас є рахунок у швейцарському банку. І щодня на цей рахунок надходить 1440 євро, і Ви вільно, на ваш розсуд, можете ними розпоряджатися. Але є один важливий нюанс: щоденно, рівно о 24.00 усі гроші, що залишилися на Вашому рахунку невикористаними за день, обнульовуються! Подумайте, як би Ви повелися у цьому випадку? Вважаємо, що більшість з нас прагнули б максимально повно використовувати цей ресурс.

Чому ми заговорити про це? Щоденно на індивідуальний рахунок кожної людини надходить рівно 1440 хвилин дорогоцінного часу. І, як в історії, що описана вище, цей рахунок обнульовується щоденно, рівно о 24.00. І тільки від кожної людини залежить, наскільки ефективно вона скористається цим часом."


Це - рядки зі щоденника менеджера "Брокбізнесбанку", але аналіз біографій будь-кого з успішних людей підтверджує, що саме так вони поводилися зі своїм найосновнішим ресурсом і досягали успіху.

Успіхів і Вам!


www.test.if.ua

Категорія: Короткі історії для душі | Додав: Oliver81 (11.11.2010)
Переглядів: 845 | Теги: тестування, вирішення проблем, Проблеми | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вгору