Четвер, 22.02.2018, 08:18

Головна » 2018 » Січень » 25 » Подяка

Подяка
Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України. Це добре розуміють наші спонсори : Тренер ФК Вікторія Загурський Петро, випускник нашої школи Мирончик Руслан, ПП Ковч Л.П, сім’я Маценько, селищний голова Мацелюх Р.Є та батьки школярів які завжди допомагають у придбанні інвентарю для нашої школи. Одним із цих свідчень цього стала реальна допомога кафедрі фізичної культури а саме придбання комплекту спортивної форми та футбольних, баскетбольних, волейбольних м’ячів та сіток, тенісного стола, та комплектуючих до нього, баскетбольних щитів, та ін. Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація Великобірківської школи висловлюють найтепліші слова подяки за надану спонсорську допомогу школі. Ваша підтримка — свідчення вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.
Переглядів: 120 | Додав: Oliver81 | Теги: Подяка | Рейтинг: 0.0/0