Понеділок, 22.01.2018, 03:07

Головна » 2017 » Грудень » 8 » Тиждень права
Протягом 04.12 – 08.12.2017 року в школі  проходив  Всеукраїнський  тиждень  права.  Класними керівниками 5-11 класів проведено виховні години  «Відповідальність неповнолітніх за скоєння правопорушень»  , перегляди та обговорення фільмів  «порушення прав людини », « експлуатація та торгівля » .  Класними керівниками молодших класів організовано конкурс малюнків , плакатів «Конвенція про права дитини». Вчителем правознавства  Юськевич О.П. проведений  турнір "Знавці права " з учнями десятих класів,   урок в 8-Б класі на тему: « Права людини ». Організовано виставку публікацій "Мої права". 8 грудня в навчальному закладі  відбулася зустріч  з представниками Тернопільської державної адміністрації Тернопільського районного центру соціальних служб для сім'ї , дітей та молоді. Які провели для школярів тренінг з попередження насильства , детально ознайомили з їхніми  правами . Відбулася зустріч  старших класів з представниками правоохоронних органів.  Інспектор ювенальної поліції  старший лейтенант районного відділку поліції Чорнописький Іван Ярославович,  ознайомив присутніх з адміністративною та кримінальною відповідальність неповнолітніх . Надали   буклети  з інформацією про відповідальність неповнолітніх та куди звернутися для захисту своїх прав.

Тиждень права

Переглядів: 89 | Додав: marjana706 | Теги: права, Тиждень | Рейтинг: 0.0/0