Вівторок, 12.12.2017, 01:37

Тиждень права

Протягом 04.12 – 08.12.2017 року в школі  проходив  Всеукраїнський  тиждень  права. &n

Районний семінар з образо

22 листопада відбувся районний семінар з образотворчого мистецтва.

Головна » 2017 » Квітень » 26 » День цивільного захисту

День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій 26 квітня у нашій школі-гімназії був проведений День цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.
Вранці школярі зібрались на лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту.Були проведено: відкритий урок з основ здоров'я для учнів 5-А класу на тему:"Безпечне довкілля. Наслідки забруднення довкілля для життя і здоров'я людини", відеолекторій для учнів 9-х класів "Знати, щоб вижити", воєнізована естафета серед хлопців 10-11 класів, відкрита виховна година у 8-Б класі на тему "Засоби індивідуального захисту", перегляд навчального фільму для учнів 7-11 класів "Чорнобиль". Важливим етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайної ситуації (пожежі).
День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 197 | Додав: Dimija | Теги: цивільного, День, захисту | Рейтинг: 0.0/0