Понеділок, 26.06.2017, 22:13

До уваги учнів 4-х класів та їх батьків!

У вівторок, 13.06.2017р, о 10-00 відбудуться конкурсні випробування з метою зарахування до 1-го гімназійного класу.

Головна » 2017 » Квітень » 21 » Міні -футбол
20 квітня на базі Великобірківської ЗОШ відбувся відкритий тренувальний урок з міні – футболу для дівчат шкільної команди за участю гравців футбольного клубу НИВА Тернопіль. На моє запрошення допомогти у проведенні цього уроку відгукнувся наш колишній випускник а зараз діючий гравець Ниви Тарас Мороз який запросив із собою своїх друзів по команді Констянтина Пікуля ( капітан ФК НИВА) , та Слоневсього Богдана. До цього заняття були залучені учениці 6-10 класів які вправно виконували поставленні їм завдання а саме : розминка , передачі м’яча у парах , ведення м’яча, удари по м’ячу,  останнім завданням була товариська гра за участю запрошених гостей. Всі діти залишилися задоволеними від тренувального процесу дівчата отримали корисні підказки та хорошу мотиваційну настанову на майбутнє. В кінці тренування дівчата подарували нашим гостям намальований власноруч плакат із символікою та хорошими побажаннями клубові , також побажали їм хорошого виступу в Аматорському чемпіонаті України та чемпіонаті нашої області. Я і сам є палким прихильником та фанатом нашої Тернопільської команди тому від себе особисто дякую хлопцям за їх внесок та допомогу у проведенні спільного уроку, та щиро зичу їм міцного здоров’я, нових перемог та здобутків і бажаю як найшвидше команді повернутися  у Прем’єр Лігу України.

Урок підготував та провів вчитель Касіян С.І.

Міні -футбол

Урок підготував та провів вчитель Касіян С.І.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 178 | Додав: mariana | Теги: міні, -футбол | Рейтинг: 0.0/0