Вівторок, 12.12.2017, 01:45

Тиждень права

Протягом 04.12 – 08.12.2017 року в школі  проходив  Всеукраїнський  тиждень  права. &n

Районний семінар з образо

22 листопада відбувся районний семінар з образотворчого мистецтва.

Головна » 2017 » Квітень » 13 » Виставка-конкурс "Великодній кошик"

Виставка-конкурс "Великодній кошик"

Великдень - величне свято, яке споконвіку символізувало перемогу над силами темряви і зла, уособлювало примирення і прощення, любов і милосердя.
До наших днів збереглися цікаві та колоритні звичаї святкування Великодня.
Невід'ємною частиною цього свята є фарбоване яйце - писанка, яке вважається оберегом, символом пробудження природи та Воскресіння Христа.
Напередодні Великодніх свят учні 5-11 класів нашої школи-гімназії взяли участь у виставці-конкурсі "Великодній кошик", де були представлені оригінальні писанки, які були виготовлені з використанням різноманітних технік: декупажу, аплікації, розпису.
Адміністрація школи дякує класним керівникам, учням та їх батькам за участь у виставці та збереженні українських традицій.
З надією і вірою єдина
Любов задля спасіння - над усе!
Христос воскрес!
Ти чуєш, Україно!
Й тебе, воскреслу, він таки спасе!

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 155 | Додав: Dimija | Теги: Кошик, Великоднійй, Виставка-конкурс | Рейтинг: 0.0/0