Середа, 28.06.2017, 20:38

До уваги учнів 4-х класів та їх батьків!

У вівторок, 13.06.2017р, о 10-00 відбудуться конкурсні випробування з метою зарахування до 1-го гімназійного класу.

До уваги учнів 4-х класів та їх батьків!

Головна » 2017 » Квітень » 13 » Виставка-конкурс "Великодній кошик"

Виставка-конкурс "Великодній кошик"

Великдень - величне свято, яке споконвіку символізувало перемогу над силами темряви і зла, уособлювало примирення і прощення, любов і милосердя.
До наших днів збереглися цікаві та колоритні звичаї святкування Великодня.
Невід'ємною частиною цього свята є фарбоване яйце - писанка, яке вважається оберегом, символом пробудження природи та Воскресіння Христа.
Напередодні Великодніх свят учні 5-11 класів нашої школи-гімназії взяли участь у виставці-конкурсі "Великодній кошик", де були представлені оригінальні писанки, які були виготовлені з використанням різноманітних технік: декупажу, аплікації, розпису.
Адміністрація школи дякує класним керівникам, учням та їх батькам за участь у виставці та збереженні українських традицій.
З надією і вірою єдина
Любов задля спасіння - над усе!
Христос воскрес!
Ти чуєш, Україно!
Й тебе, воскреслу, він таки спасе!

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 112 | Додав: Dimija | Теги: Кошик, Великоднійй, Виставка-конкурс | Рейтинг: 0.0/0