Вівторок, 22.08.2017, 17:38

Чи пливеш морями, –

Скрізь вона тобі послужить,

Всюди вона з нами.

З 27 по 31 березня  в школі - гімназії проходив тиждень біології. В рамках тижня було проведено ряд цікавих заходів . Учні 7 класу презентували міні - проекти "Птахи Червоної книги Тернопільщини ". Дев'ятикласники ділилися інформацією на тему : "Здоров'я людини найбільша цінність".Серед школярів 6-А і 8-А класів  був проведений квест "Юні біологи". У 8-А класі відбувся диспут :"Екологічні проблеми смт В.Бірки , участь учнів у їх вирішенні". На  завершення тижня відбулося нагородження  грамотами, дипломами та подарунками  переможців  у Міжнародній природознавчій грі "Геліантус  - 2017".

Тиждень біології  підготувала та провела вчитель Костанович Л.М.

Тиждень біології

Найдавніша на планеті

Між наук цариця, –

Біологія – ти наша

Вірна помічниця.

Чи рослини садиш, друже,

Чи пливеш морями, –

Скрізь вона тобі послужить,

Всюди вона з нами.

Тиждень біології  підготувала та провела вчитель Костанович Л.М.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 128 | Додав: mariana | Теги: біології, Тиждень | Рейтинг: 0.0/0