Середа, 22.11.2017, 23:05

День української писемнос

Відзначення Дня української писемності та мови у НВК «Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія ім. Сте

Головна » 2017 » Квітень » 5 » Таборно-вишкільна підготовка

Таборно-вишкільна підготовка
5 квітня 2017 року на базі Почапинської ЗОШ проходилиа таборово-вишкільна підготовка з одноденним перебуванням учнів десятих класів. У цьому заході взяли участь і наші хлопці які мали змогу покращити свої знання з предмету Захист Вітчизни. З учнями працювали інструктори та діючі бійці АТО. Кожен охочий учень мав можливість випробувати свої сили у стрільбі холостими патронами із автомата АК-47, метання гранати Ф1 з імітацією вибуху, неповній розбірці та збірці автомату, також учні пройшли курс підготовки першої невідкладної допомоги у надзвичайних ситуаціях та бойових діях. Наші хлопці залишилися задоволеними та привезли з собою новий багаж знань, який їм, неодмінно, знадобиться у подальшому вивченні предмету та життєвих ситуаціях.
Категорія: Новини НВК | Переглядів: 125 | Додав: Dimija | Теги: підготовка, Таборно-вишкільна | Рейтинг: 0.0/0