Середа, 28.06.2017, 20:38

До уваги учнів 4-х класів та їх батьків!

У вівторок, 13.06.2017р, о 10-00 відбудуться конкурсні випробування з метою зарахування до 1-го гімназійного класу.

Головна » 2017 » Квітень » 5 » Всесвітній тиждень грошей
З 28 березня по 3 квітня 2017 року в рамках Всесвітнього тижня грошей , на базі НВК "Великобірківська ЗОШ I-III ст. гімназія ім. С.Балея "було проведено низку заходів:

• відвідали відділення Приватбанку в місті Тернопіль на проспекті  Степана Бандери;
  • практично засвоїли користування пластиковими картками в банкоматі, смт Великі Бірки що на  вулиці Грушевського;
  • провели урок -диспут в 10 класі на тему : "Для чого потрібні гроші?"
  •  взяли участь в першому  освітньому форумі «Упровадження курсу «Фінансова грамотність» в навчально-виховний процес у контексті змін сучасної освіти» в  Тернопільському національному економічному університеті.

Вчитель : Волинець Л.Я.

Всесвітній тиждень грошей

• провели урок -диспут в 10 класі на тему : "Для чого потрібні гроші?"

Вчитель : Волинець Л.Я.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 100 | Додав: mariana | Теги: Всесвітній, Тиждень, грошей | Рейтинг: 0.0/0