Середа, 28.06.2017, 20:39

До уваги учнів 4-х класів та їх батьків!

У вівторок, 13.06.2017р, о 10-00 відбудуться конкурсні випробування з метою зарахування до 1-го гімназійного класу.

До уваги учнів 4-х класів та їх батьків!

Головна » 2017 » Лютий » 24 » "Віват, талант!"
♦ Хореографічне мистецтво;
♦ Вокальне мистецтво;
♦ Театральне мистецтво (читці, декламатори);
♦ Оригінальний жанр.
Найбільше розкрились учні у вокальному жанрі, проте були і танцюристи, і читці і виступи "оригінального жанру".Сподіваємось на продовження, адже певні, що талантів у нас ще чимало! ">

"Віват, талант!"
З метою популяризації дитячої творчості, пошуку і підтримки юних талантів та обдарувань, широкого залучення до творчої діяльності, різних видів і жанрів мистецтва вихованців нашої школи-гімназії, організації їх змістовного дозвілля, підвищення культурного та естетичного рівня вихованості підростаючого покоління, розширення кругозору знань проводився відбірковий тур фестивалю-конкурсу творчості учнівської молоді «ВІВАТ, ТАЛАНТ". Учні презентували свої виступи у 4-х номінаціях:
♦ Хореографічне мистецтво;
♦ Вокальне мистецтво;
♦ Театральне мистецтво (читці, декламатори);
♦ Оригінальний жанр.
Категорія: Новини НВК | Переглядів: 103 | Додав: Dimija | Теги: Віват, талант! | Рейтинг: 0.0/0