Середа, 28.06.2017, 20:39

До уваги учнів 4-х класів та їх батьків!

У вівторок, 13.06.2017р, о 10-00 відбудуться конкурсні випробування з метою зарахування до 1-го гімназійного класу.

Головна » 2017 » Лютий » 23 » Тиждень хімії
О , хімія ! Найкраща із наук

Ти ворогом і другом можеш бути;

Убити все живе й допомоготи

Красу життя сповна відчути.

Усе зележить від тих рук,

В яких твої досягнення і сила ,

Від розуму і мудрості людини!

З 13 по 17 лютого в школі - гімназії проходив тиждень хімії. В рамках тижня було проведено ряд цікавих заходів . Учні старших класів виготовляли стінгазети , провели конкурс кросвордів . Хімічний брейн - ринг"Світло великого закону" став цікавим інтелектуальним змаганням для учнів 10 класу. У середу , 15 лютого школярі 7-х класів захищали навчальні проекти , презентували своє  вирішення проблеми забрудненого повітря. На завершення тижня учні 9 класів представили вироби з вторинної сировини під гаслом "Друге життя поліетилену".

Тиждень хімії підготувала та провела вчитель Гудзь І.Б.

Тиждень хімії

О , хімія ! Найкраща із наук

Ти ворогом і другом можеш бути;

Убити все живе й допомоготи

Красу життя сповна відчути.

Усе зележить від тих рук,

В яких твої досягнення і сила ,

Від розуму і мудрості людини!

Тиждень хімії підготувала та провела вчитель Гудзь І.Б.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 108 | Додав: mariana | Теги: хімії, Тиждень | Рейтинг: 0.0/0