Четвер, 24.08.2017, 13:25

Головна » 2017 » Лютий » 14 » Будь зі мною: об’єднаймося для кращого Інтернету
Цьогоріч День безпечного Інтернету ми  відзначали 7 лютого під гаслом «Будь зі мною: об’єднаймося для кращого Інтернету».У нашій школі він плавно переріс у тиждень «Безпеки в Інтернеті».
 Тисячі людей в усьому світі об’єднуються та беруть участь у різних заходах заради просування ідеї відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів, особливо дітьми та молоддю.
Ідея онлайн-безпеки еволюціонувала в останні роки, змінюючи фокус – від створення «безпечного» Інтернету до створення «кращого» Інтернету. Тож , щоб наші учні могли брати  участь у створені такої мережі  вчителями інформатики було організовано та проведено багато  заходів.
Зокрема в 2-3 класах учні працювали  з  навчальною грою « Wild Web Woods» та обговорювали правила гарного користування інтернетом. Діти 4-5 класів виконували вправу «Безпека в Інтернеті » . Учні 6-7 класів подорожували безпечною країною  On-ляндія. У 8 класі обговорювали і переглядали презентацію на тему : « Правила безпеки для дітей , створення безпечного веб - середовища». Школярі 9-10 класів розробили цікаві стін газети на тематику : «Безпека в Інтернеті».
Ми повинні пам'ятати що Інтернет є таким, яким ми створюємо його щодня: він є кращий і доброзичливий настільки, наскільки кожний з нас є ввічливим та позитивним онлайн.

Будь зі мною: об’єднаймося для кращого Інтернету

Переглядів: 108 | Додав: mariana | Теги: об’єднаймося, Будь, Інтернету, кращого, зі, мною:, для | Рейтинг: 0.0/0