Субота, 21.10.2017, 08:01

Головна » 2017 » Лютий » 11 » Відбувся обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

11 лютого 2017 року на базі Тернопільської ЗОШ №5 відбувся обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Команду Тернопільського району презентувало восьмеро учнів НВК «Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія ім. Степана Балея», зокрема: Боєчко Лінда (секція релігієзнавства, диплом ІІ ступеня, науковий керівник Чикало Н.Є., вчитель історії), Вишневська Христина (секція валеології, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник Костанович Л.М., вчитель біології), Гончар Анастасія (секція географії, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник Питуляк М.Р., кандидат географічних наук, доцент, викладач секції «Географія»), Грицько Софія (секція української мови, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник Радьо Л.Н., кандидат філологічних наук, викладач секції «Українська мова»), Дутка Юлія (секція зарубіжної літератури, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник Ціцька М.М., вчитель зарубіжної літератури), Зьола Олена (секція математики, диплом І ступеня, науковий керівник Підборочинська О.В., викладач секції «Математика»), Івасечко Роман (секція історії України, науковий керівник Чикало Н.Є., вчитель історії), Писаренко Юлія (секція математики, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник Підборочинська О.В., викладач секції «Математика»).

Переглядів: 138 | Додав: Oliver81 | Теги: Обласний, академії, робіт, Відбувся, етап, Малої, учнів-членів, конкурсу-захисту, наук, науково-дослідницьких | Рейтинг: 0.0/0