Вівторок, 20.02.2018, 20:01

Головна » 2017 » Лютий » 5 » 132-річниця з Дня народження Степана Балея

132-річниця з Дня народження Степана Балея

Напередодні дня народження з 30.01 по 03.02 у школі-гімназії проводився тиждень приурочений  уродженцю Великих Бірок українському і польському психологу, педагогу, філософу, академіку Степану Максиму Балею, іменем якого  названа наша школа-гімназія. Під час проведення тижня учні поглиблювали свої знання про вченого-академіка на інформаційно-просвітницьких годинах , виготовляли стінгазети, плакати "Академік Степан Балей - наш видатний земляк", а 03 лютого відбулась урочиста академія, присвячена пам'яті видатного вченого. Селищний голова Роман Мацелюх активно посприяв проведенню заходу,  запросивши молодих вчених-балеєзнавців з м.Хмельницького канд. філософських наук Ольгу Гончаренко, викладача Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Хмельницького та канд. педагогічних наук Наталю Фаненштель, викладача Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. В урочистій академії також взяли участь головний спеціаліст відділу освіти Тернопільської РДА Буковська Ірина Михайлівна, завідувачка РМКА Тернопільського району - Кубелко Галина Іванівна,  методист психологічної служби РМКА - Хотенчан Надія Михайлівна та практичні психологи із шкіл Тернопільського району. Захід розпочався з вікторини на знання життя і творчості Степана Балея серед учнів 9-х класів, яку підготував психолог-практикант Демчук А.А. Після вікторини виступили учні 10 класу, які підготували виступи та презентацію про нашого видатого земляка. З цікавими фактами з власних досліджень виступили гості з м. Хмельницького. Захід відбувся на високому рівні, дякуємо усім учасникам за співпрацю.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 224 | Додав: Dimija | Теги: дня, 132-річниця, Балея, степана, Народження | Рейтинг: 0.0/0