Середа, 22.11.2017, 23:04

День української писемнос

Відзначення Дня української писемності та мови у НВК «Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія ім. Сте

День української писемнос

Головна » 2017 » Січень » 28 » ІІІ заняття в рамках проекту "Батьки"

ІІІ заняття в рамках проекту "Батьки"

27 січня відбулося чергове занняття з програми "Родинна твердиня" в рамках проекту "Батьки" на тему: "Як навчити дитину слухати". Бути батьками — нелегка праця, адже всі 24 години ми несемо відповідальність за своїх дітей і маємо бути у всьому прикладом. Але батьківство — це щоденна радість, це дорогоцінний час спілкування зі своїми дітьми, яке, на жаль, так швидко закінчується, коли діти виростають. Не помічаючи, ми так часто відмахуємося від дитячих прохань, не звертаючи уваги на проблеми, що виникають, відговорюючись завантаженістю на роботі або втомою. На занятті батьки отримали практичні поради, як навчити дітей слухати, а також отримали духовну настанову від нашого пароха отця Івана. Наступне заняття відбудеться 24 лютого о 17 год у приміщенні нашої школи-гімназії.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 197 | Додав: Dimija | Теги: ІІІ, рамках, батьки, проекту, Заняття | Рейтинг: 0.0/0