Середа, 22.11.2017, 23:00

День української писемнос

Відзначення Дня української писемності та мови у НВК «Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія ім. Сте

День української писемнос

Головна » 2017 » Січень » 24 » Святкування 10-річчя Ради старшокласників "Діти сучасності"

Святкування 10-річчя Ради старшокласників "Діти сучасності"

24 січня 2017 р. у Тернопільській РДА відбулося урочисте святкування 10-річчя Ради старшокласників "Діти сучасності" Тернопільського району.У якому прийняли участь наші учні: Гончар Анастасія ( голова Ради старшокласників району), Соколова Юліта ( голова учнівського комітету нашої школи-гіназії) і випускники, які були активними учасниками самоврядування за ці роки, а саме: Тіцький Юрій, Дремух Ольга, Бутковський Дмитро, Сидяга Ірина. Учасників святкування було нагороджено пам'ятними грамотами та ознайомлено з роботою адміністрації  Тернопільського району.  Щиро дякуємо  педагогам-організаторам Івасечко Н.М., Івасечко Л.І. та методисту Великобірківського БТШ  Урманець О.Д.за активну роботу щодо залучення учнів до громадської діяльності.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 117 | Додав: Dimija | Теги: сучасності, старшокласників, 10-річчя, діти, святкування, ради | Рейтинг: 0.0/0