Вівторок, 12.12.2017, 01:47

Тиждень права

Протягом 04.12 – 08.12.2017 року в школі  проходив  Всеукраїнський  тиждень  права. &n

Тиждень права

Головна » 2016 » Грудень » 23 » ІІ заняття в рамках проекту "Батьки"

ІІ заняття в рамках проекту "Батьки"

Відбулося ІІ заняття за програмою "Родина твердиня " на тему "Чого найбільше потребує ваша дитина?"  До занять з батьками долучився наш священник отець Іван. Усі присутні обговорили потреби дітей і найголовнішу з них - це потребу в любові. Як проявляти любов , через належний дотик, зоровий контакт, цінування, слово тощо.  Зрозуміли , що саме любов сприяє здоровому розвитку дитини і стосунків між батьками та дітьми, породжує довіру. Коли діти відчувають, що їх люблять, вони почуваються в безпеці і з більшим бажанням сприймають опіку та керування з боку батьків. В іншому випадку діти не мають відчуття безпеки та перебувають під впливом певних психологічних і фізіологічних процесів, які заважають і перешкоджають їхньому нормальному розвитку й функціонуванню. Саме тому для батьків важливо знати, що таке віддана любов і як її висловити, щоб вона була зрозумілою та сприйнятою дитиною. Також на занятті батьків чекав сюрприз від їхніх дітей - листи де діти зверталися до батьків з своїми найважливішими проханнями. Наступне заняття відбудеться 27 січня.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 171 | Додав: Dimija | Теги: рамках, батьки, іі, проекту, Заняття | Рейтинг: 0.0/0