Понеділок, 11.12.2017, 08:41

Тиждень права

Протягом 04.12 – 08.12.2017 року в школі  проходив  Всеукраїнський  тиждень  права. &n

Тиждень права

Головна » 2016 » Грудень » 15 » І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

15 грудня 2016 року на базі НВК «Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія ім. Степана Балея» відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів, які є слухачами Тернопільської філії МАН. 19 учасників презентували власні дослідження. Найбільш цікавими, на думку журі, виявилися роботи таких учнів 11 класу НВК «Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія ім. Степана Балея»: Вишневської Христини «Фізіологія та основні функції сну людини. Гіпноз» (науковий керівник Костанович Л.М.), Зьоли Олени «Похідна та її застосування під час розв’язання прикладних задач» (науковий керівник Підборочинська О.В.) , Гончар Анастасії «Рекреаційні ресурси селища Великі Бірки» (науковий керівник Івасечко Л.І.); учнів 10 класу Почапинської ЗОШ І-ІІІ ст.: Гладиш Наталії «Молодіжні субкультури. Їх вплив на свідомість підлітків» та Жаворонко Софії «Кохання та закоханість у юнацькому віці» (науковий керівник Піговська С.А.); учнів 10 класу НВК «Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія ім. Степана Балея»: Івасечка Романа «Анна Ярославна – велика князівна Київської Русі» (науковий керівник Чикало Н.Є.), Боєчко Лінди «Духовні пам’ятки селища Великі Бірки» (науковий керівник Чикало Н.Є.), Дутки Юлії «Спорідненість душ народів через їхню духовну культуру» (науковий керівник Ціцька М.М.) та дев’ятикласниці з Грабовець Валяс Юлії на тему «Архаїзми та історизми в баладах Гете і Шиллера» (науковий керівник Штинь Г.М.) Усім переможцям бажаємо успіхів на обласному етапі.

Переглядів: 341 | Додав: Oliver81 | Теги: науково-дослідницьких, конкурсу-захисту, етап, робіт, МАН | Рейтинг: 0.0/0