Вівторок, 22.08.2017, 17:45

Головна » 2016 » Жовтень » 28 » Козацькі забави

Козацькі забави

26 жовтня у спортзалі НВК «Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія імені Степана Балея» відбулися «Козацькі забави», в яких змагалися учні 9-А, 9-Б, 10 та 11 класів. Під час різноманітних спортивних, і не тільки, конкурсів наші юні козаки змогли випробувати свою силу, витривалість, швидкість, кмітливість, а також вміння малювати із закритими очима. Після виснажливих змагань учасники змагань мали змогу підкріпитись справжньою козацькою їжею і відновити свої сили. «Козацькі забави» у нас відбулися у веселій та дружній атмосфері, впродовж усіх конкурсів учасники відчували активну підтримку своїх вболівальників.

Захід для наших учнів підготували та провели керівники гуртків «Джура» Радик Г.М. та Юськевич О. П., а також вчитель фізичного виховання Касіян С. І.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 323 | Додав: Dimija | Рейтинг: 0.0/0