Неділя, 18.02.2018, 00:13

Головна » 2016 » Жовтень » 22 » Посвята в гімназисти

Посвята в гімназисти

21 жовтня відбулося урочисте посвячення учнів 5-А класу в гімназисти. Для того, щоб іменуватись гімназистом і носити це високе звання, учні  пройшли церемонію посвячення в гімназисти і в урочистій обстановці в присутності однокласників, старших гімназистів, керівництва школи-гімназії, вчителів та батьків прийняли присягу гімназиста. Церемонії посвячення в гімназисти передувала тривала та ретельна підготовка учнівських колективів, не лише 5-А класу, в ході якої кожен мав якнайширше показати і розкрити свої індивідуальні здібності і таланти, гармонічно інтегрувавши їх в цілісну презентацію всього колективу. Кожен гімназійний клас, яких в нашій школі-гімназії 7, готував свою презентацію. Всі презентації за манерою подачі та сюжетом відрізнялись одна від одної, кожна з яких була неповторною і трималась в секреті до дня посвяти. Під час виховного заходу на серці   в усіх гімназистів, батьків та вчителів відчувалось приємне тремтіння від усвідомлення своєї належності до спільноти гімназистів, а не просто учнів.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 393 | Додав: Dimija | Рейтинг: 0.0/0