Понеділок, 11.12.2017, 08:41

Тиждень права

Протягом 04.12 – 08.12.2017 року в школі  проходив  Всеукраїнський  тиждень  права. &n

Районний семінар з образо

22 листопада відбувся районний семінар з образотворчого мистецтва.

Головна » 2016 » Жовтень » 21 » Екологічні місії для порятунку створіння

Екологічні місії для порятунку створіння

21 жовтня у НВК " Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія м. С. Балея "  зустріч зі школярами та учителями на тему «Наша планета Земля потребує нашого милосердного ставлення». Ця зустріч проводилась у рамках заходу «Екологічні місії для порятунку створіння», які Екологічне Бюро УГКЦ у цей час організовує по всій території України. Отець Василь Шафран, референт Екобюро у Тернопільсько-Зборівській архієпархії розповів про екологічне вчення Католицької Церкви та про потребу людського співчуття і милосердя до Богом створеного світу. У своїх звертаннях екореферент наголосив: «За всю історію існування світу, людина ще ніколи з таким розмахом, як сьогодні, не плюндрувала довкілля. Через людську діяльність забруднюється повітря, вода, земля; гинуть тварини, рослини, птахи; і цей чорний список щоденно зростає і зростає. Тому Церква сьогодні закликає віруючих та усіх мешканців нашої планети, бути милосердними та чуйними до нашого Спільного дому – Землі».

Дирекція та вчителі висловлювали свою вдячність за активну діяльність Церкви у сфері екології.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 241 | Додав: Dimija | Рейтинг: 0.0/0