П'ятниця, 18.08.2017, 17:36

Головна » 2016 » Жовтень » 17 » Тиждень національно-патріотичного виховання

Тиждень національно-патріотичного виховання

З 10 жовтня в нашій школі-гімназії проведено тиждень національно-патріотичного виховання. В рамках тижня були проведені уроки мужності "Покрова - День Захисника України", інформаційно-просвітницька година для учнів 5-11 класів на тему "14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День створення УПА, "День захисника України", яку провела Замойська Марія Євгенівна, активний учасник обласної Просвіт ;"Посвята в козачата" учнів 2-х класів, яку підготувала педагог-організатор Івасечко Наталія Мирославівна; учні та вчителі вшанували пам'ять та поклали квіти до пам'ятного знаку встановленого на місці розстрілу нацистськими карателями, в січні 1944 року, 34-х полонених вояків УПА та до пам'ятної стели меморіалу борцям за волю України. Наші учні були також активними учасниками та глядачами на святковому  концерті "За честь, за славу, за народ!", який відбувся 16 жовтня у селищному будинку культури.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 123 | Додав: Dimija | Рейтинг: 0.0/0