П'ятниця, 18.08.2017, 21:21

Головна » 2016 » Жовтень » 12 » Запрошуємо на концерт!!!!

Колектив  "Веселі галичани" ("Візерунок")  створений у серпні 1988 р. з талановитих випускників Рівненського інституту культури, Тернопільського музичного училища ім. Соломії Крушельницької та Львівської консерваторії. Самобутність колективу – у використанні маловідомих музичних інструментів (сопілка, дводенцівка, гуцульське ребро, телинка, най, окарина, бугай, ліра, козо-бас, фрілка). Професійність, поетичність, глибока продуманість  виконуваних творів – риси притаманні цьому колективу.Концертні програми з музикою, піснями, танцями та жартами проходять як театральне дійство. Впродовж двадцяти років колективом керує  прекрасний знавець фольклору, оригінальний аранжувальник, високопрофесійний музикант та організатор творчого процесу заслужений артист України Мирослав Бабчук.

Улюбленці української публіки – “Візерунок” із задоволенням представляють національні пісні, музику та танці за кордоном. Їм аплодували у США та Канаді, у Німеччині та Австрії, у Польщі та Англії, у Франції та Нідерландах.

Живий контакт з публікою перетворює їх концерти на незабутнє свято українського фольклору!

Адміністрація школи-гімназії запрошує усіх бажаючих учнів, вчителів, батьків  і просто жителів селища Великі Бірки відвідати даний захід. Вхід 15 гривень.

Запрошуємо на концерт!!!!

20 жовтня о 1430 год з святковим концертом до нас завітають артисти Тернопільської обласної філармонії, а саме гурт "Веселі галичани" .

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 207 | Додав: Dimija | Теги: концерт!!!!, на, запрошуємо | Рейтинг: 0.0/0