Субота, 21.10.2017, 00:42

Головна » 2016 » Жовтень » 12 » Козацькому роду нема переводу

Козацькому роду нема переводу

11 жовтня в рамках тижня національно-патріотичного виховання відбулася інформаційно-просвітницька година на тему "Козацькому роду нема переводу", присвячена Дню захисника України, святу Покрови Пресвятої Богородці, Дню українського козацтва, Дню створення УПА, яку провела  вчитель зарубіжної літератури, член "Просвіти" Замойська Марія Євгенівна за сприяннячлена  члена правління Тернопільської обласної "Просвіти" Едіти Познякової-Мочевус. Учні 7-11 класів мали можливість переглянути відеолекторій та дізналися багато цікавих відомостей про останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Івановича Калнишевського, про січових стрільців ,діяльність УПА та мужність наших захисників на Сході України .

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 143 | Додав: Dimija | Теги: Нема, Козацькому, переводу, роду | Рейтинг: 0.0/0