Вівторок, 22.08.2017, 17:42

Головна » 2016 » Вересень » 13 » Відкриття клубу Code Club UA
веб сайт Code Club UA

Відкриття клубу Code Club UA

Сьогодні у нас відбулось відкриття клубу Code Club UA та відбулось перше безкоштовне заняття, для дітей 5-6 класів, де вони створили свою першу комп"ютерну гру.

Code Club UA -  всеукраїнська мережа  безкоштовних факультативних волонтерських клубів кодування.

Вчителі інформатики Белейчик А.В. та Воловнік З.П. долучились до даного волонтерського проекту і навчають дітей кодувати в клубі програмування. Заняття проводяться після уроків (кожен вівторок в кабінеті інформатики) та є безкоштовними.

Раз на тиждень вчителі безкоштовно проводять годинне заняття, розраховане на реалізацію одного проекту. Діти швидко починають створювати комп’ютерні ігри, мультфільми та веб-сайти.

Code Club – це веселі і креативні заняття. Для нас дуже важливо, аби діти отримували задоволення від перебування у Code Club і не сприймали його як ще один шкільний урок.

веб сайт Code Club UA

Переглядів: 245 | Додав: Oliver81 | Теги: ua, відкриття, Club, code, клубу | Рейтинг: 0.0/0