Понеділок, 23.10.2017, 05:34

Головна » 2016 » Травень » 20 » Урочистості з нагоди Дня гімназії!
18 травня у школі відбулися урочистості з нагоди святкування Дня гімнізії. Захід розпочався з урочистої лінійки. Після цього всі разом пішли у церкву Великомучениці Параскевії П'ятниці, де відбувся молебен до Пресвятої Богородиці.
Були проведені також виховні години про життя і дяльність Степана Балея, чиє ім'я носить школа.
В 11 годині розпочалося урочисте відкриття святкування, а о 12 - захист дослідницьких робіт учнів 8 - 10 класів. На святі були присутні гості: о.: Василь Михайлишин та Іван Яцик, голова Тернопільської районної ради Андрій Галайко, завідувач відділу освіти Тернопільської РДА Василь Цаль, Великобірківський селищний голова Роман Мацелюх та батьки учнів.
Для учнів школи - гімназії були проведенні спортивні змагання, розважально - інтелектуальні конкурси та конкурси - малюнки " Школа очима дітей". ">

Урочистості з нагоди Дня гімназії!

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 232 | Додав: hodanm | Теги: дня, урочистості, гімназії!, нагоди | Рейтинг: 0.0/0