Вівторок, 22.08.2017, 17:37

Головна » 2016 » Квітень » 25 » Королівська кобра і рівняння з параметрами

Королівська кобра і рівняння з параметрами
З 19 до 22 квітня гімназисти 3-го класу (8-А), члени учнівського наукового товариства «НАДІЯ» вперше захищали дослідницько-пошукові роботи. Над обраною темою юні науковці під керівництвом учителів працювали упродовж навчального року, результати дослідження оформили в науково-дослідницьку або реферативну роботу. Більшість восьмикласників успішно впоралася з цим завданням. Найцікавішими, на думку голови журі, заступника директора з навчально-методичної роботи Радьо Л.Н., виявилися дослідження таких учнів: Нестайко Вікторії «Мінерали як хімічні речовини» (науковий керівник Дячук Л.С.), Мацелюха Дмитра «Безсмертна медуза Turritopsisnuteicula», Польчія Віталія «Королівська кобра – спосіб життя, значення в природі й у житті людини» і Чикала Дениса «Еволюція плазунів» (науковий керівник Костанович Л.М.), Бриль Марії «Вплив біологічних ритмів на фізичну працездатність людини» (науковий керівникГудзь І.Б.), Краєвської Софії «Многочлени та їхні властивості» та Берези Ярини «Рівняння з параметрами» (науковий керівник Підборочинська О.В.), Барбарош Соломії та Жук Марти «Особливості жанру літературної казки в творчості Юрія Ярмиша» «Місце і значення фантастики в творчості сучасних українських письменників» (науковий керівник Барбарош Н.Р.), Піх Анастасії «Природа блискавки» та Качана Дмитра «Веселка як фізичне явище. Отримання веселки в домашніх умовах» (науковий керівник Лубкович Т.Й.), Золотник Світлани «Велика трійця грецької міфології» (науковий керівник Ціцька М.М.), Королішина Назара «Розвиток боксу в світі». Бажаємо юним дослідникам успіху на обласному етапі у наступному навчальному році.
Категорія: Новини НВК | Переглядів: 236 | Додав: hodanm | Теги: Королівська, рівняння, параметрами, КОБРА | Рейтинг: 0.0/0