П'ятниця, 18.08.2017, 17:38

Головна » 2016 » Квітень » 1 » Нагородження переможців "Геліантусу"

Нагородження переможців "Геліантусу"

У грудні місяці відбувся черговий конкурс Міжнародної природознавчої гри "Геліантус". У ній взяло участь 53 учні нашої школи. Діти показували знання із природничих дисциплін: фізика, хімія, біологія, географія. Кращі гімназисти на шкільній лінійці були нагородженні грамотами, дипломами і призами. Учень 7 - А класу Гаврада Дмитро був нагороджений дипломом ІІІ ступеня і призом, а Романяк Назар ( 7 - А клас) нагороджений Дипломом абсолютного переможця на Міжнародному рівні та призом.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 225 | Додав: hodanm | Теги: Геліантусу, переможців, нагородження | Рейтинг: 0.0/0