Субота, 21.10.2017, 07:49

Головна » 2016 » Квітень » 1 » Літературно-мистецький вечір ''Живуть,Тарасе, поміж нас і голос, і слово''
Літературно-мистецький вечір ''Живуть,Тарасе, поміж нас і голос, і слово''
Учні 9б класу разом з працівниками районної бібліотеки та класним керівником Г.Є.Жук взяли участь у даному заході.Вони читали поезію Великого Кобзаря, слухати розповіді про його творчість та перебування на Тернопільщині.

Літературно-мистецький вечір ''Живуть,Тарасе, поміж нас і голос, і слово''

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 179 | Додав: hodanm | Теги: поміж, слово'', Тарасе, голос, ''Живуть, нас, вечір, Літературно-мистецький | Рейтинг: 0.0/0