П'ятниця, 18.08.2017, 21:26

Головна » 2016 » Лютий » 13 » Перемога з футзалу!!!

Перемога з футзалу!!!

13.02.2016 року на базі 26 школи міста Тернополя відбулися обласні фінальні змагання Всеукраїнської шкільної ліги з футзалу. Наші учні, пробились до фіналу, у складі Вандяка Вадима, Гоцка Михайла, Касарди Назара ,Попка Дмитра, Нестайка Станіслава, Бариловського Владислава, Чубка Артема та Касарди Вадима зуміли гідно виступити на цих змаганнях і показати свої здібності у цьому виді спорту. Отож, у напруженій  боротьбі хлопці нашої школи-гімназії поступились у першому матчі учням з 29 школи міста Тернополя з рахунком «2-3», у другій грі проти школи №20 міста Тернополя здобули впевнену перемогу з рахунком «2-0» , у третій грі учні нашої школи розписали мирову нічию з Підгаєцькою гімназією «3-3». У сумі набраних очок команда НВК «Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст.гімназія ім. С.Балея»  посіла почесне 2 місце. Вітаємо хлопців з призовим другим  місцем та бажаємо їм нових перемог. Також висловлюємо велику вдячність Касарді Ігорю, батьку  учня нашої школи за харчування дітей під час змагань.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 323 | Додав: Dimija | Теги: перемога, футзалу!!! | Рейтинг: 0.0/0