Неділя, 24.09.2017, 02:33

Головна » 2015 » Грудень » 14 » Благочинна ярмарка у школі – гімназії

Благочинна ярмарка у школі – гімназії

Уже кілька років у нашій школі-гімназії проводиться благочинна ярмарка, зібрані кошти від якої ми витрачаємо на добрі справи. Цей рік не став вийнятком. Протягом двох днів школа гула мов вулик. І діти і батьки приносили смачні вироби приготовлені власними руками і завзято їх продавали. Ми зібрали 5969 гривень. Частину грошей було передано для учасників АТО з Великих Бірок, а решту ми витратили на подарунки, фрукти та засоби гігієни для дітей з центру соціально-психологічної реабілітації Тернопільської області. 11 грудня ми відвідали дітей у притулку, поспілкувалися з ними і пообіцяли ще їх провідувати.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 215 | Додав: Dimija | Теги: ярмарка, Благочинна, школі, гімназії | Рейтинг: 0.0/0