Субота, 16.12.2017, 06:28

Тиждень права

Протягом 04.12 – 08.12.2017 року в школі  проходив  Всеукраїнський  тиждень  права. &n

Районний семінар з образо

22 листопада відбувся районний семінар з образотворчого мистецтва.

Головна » 2015 » Грудень » 7 » Вітаємо призерів ХХ Спортивних ігор школярів Тернопільського району!

Вітаємо призерів ХХ Спортивних ігор школярів Тернопільського району!

4 грудня 2015 року відбулися змагання з баскетболу серед дівчат ЗОШ І-ІІІ ст. в залік ХХ Спортивних ігор школярів Тернопільського району в селі Великий Глибочок.

Команду нашої школи представляли: капітан - Латин Аня, гравці - Юськевич Тетяна, Новаковська Аліна, Стельмах Анастасія, Дутка Юлія, Саїк Мар'яна, Чудик Мальвіна, Гранат Тетяна, Чешкіна Олександра, Баула Діана, Прінь Анжела, Романюк Тетяна, Мисенко Христина.

В результаті напруженої гри, команда здобула ІІ місце, яким дуже пишаються її учасники.

Вітаємо призерів ХХ Спортивних ігор школярів Тернопільського району та їхнього тренера Дутку Андрія Павловича!

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 309 | Додав: vitaliy | Теги: призерів, Вітаємо, Тернопільського, хх, Спортивних, Ігор, школярів, району! | Рейтинг: 0.0/0