П'ятниця, 20.10.2017, 09:50

Головна » 2015 » Грудень » 4 » "Як кіт пожежу влаштував..."
Дії при пожежі для дітей практично такі ж, що і для дорослих, адже вогонь не робить відмінностей за віком. Отже, якщо в квартирі або будинку несподівано сталося загоряння, дитина повинна діяти таким чином:
1. Якщо полум'я невелике, то його можна спробувати загасити самостійно, накинувши зверху ковдру або вологу ганчірку. Якщо вогонь не згас або він занадто великий, щоб можна було його загасити, потрібно швидко покинути квартиру.
2. Перед тим, як викликати пожежників, потрібно спочатку евакуюватися. Для цього слід закрити ніс і рот вологою ганчіркою і, пересуваючись повзком, залишити приміщення. Ліфтом у під'їзді краще не користуватися, оскільки при пожежі він може відключитися.
3. Потім слід негайно покликати кого-небудь з дорослих (сусідів) і терміново подзвонити в пожежну службу за телефоном 101. Цей номер, так само як і інші номери служб екстреної допомоги (швидкої, аварійної, міліції) будь-яка дитина має знати напам'ять. По телефону треба буде повідомити черговому пожежної частини свою повну адресу, у тому числі і поверх, розповісти, що горить, назвати своє прізвище.
4. Після евакуації дитина повинна очікувати приїзду пожежників у дворі будинку, а потім – виконувати всі їх команди.
5. Якщо втекти з дому не виходить, потрібно самостійно дістатися до телефону, щоб викликати пожежників. Також можна зателефонувати сусідам і батькам і покликати на допомогу.
Діти не читають розумних статей, але пожежна безпека для дітей – це понад усе. Вона повинна бути забезпечена дорослими. Навчити дітей правилам поведінки – обов’язок усіх дорослих адекватних людей. ">

"Як кіт пожежу влаштував..."
Саме таку назву мала лялькова вистава приватного театру ляльок "Головастики", яка демонструвалася в актовому залі школи-гімназії 03.12. 2015 року. Пожежа завжди являє собою величезну небезпеку для людини, і з цим не посперечаєшся. Але якщо дорослі люди знають і про потенційну небезпеку будь-якого спалаху, і про те, як слід поводитися при пожежі, то маленькі діти такою інформацією просто не володіють, і при пожежі вони часто виявляються беззахисні. З цієї причини навчання дітей правилам пожежної безпеки потрібно починати якомога раніше.
Категорія: Новини НВК | Переглядів: 220 | Додав: Dimija | Рейтинг: 0.0/0