Субота, 21.10.2017, 00:32

Головна » 2015 » Листопад » 27 » Акція "Синя стрічка"

Акція "Синя стрічка"
26 листопада учні школи-гімназії долучилися до акції "Синя стрічка". У кожному класі школи-гімназії було проведено просвітницькі бесіди про історії "Синьої стрічки" та в знак солідарності діти та вчителі носили синю стрічку. Початок цієї традиції поклала історія, що відбулася навесні 1989 року. Мешканка Норфлока (США) Бонні Фіней довідалася про загибель свого чотирирічного онука Майкла. Раніше хлопчик знаходився в лікарні з травмами, а потім був уміщений до фостерної (приймальні) на три тижні. Коли після закінчення тритижневого терміну дитину намагалися повернути рідній матері, Майкл плакав, кричав, що мама його не любить, і не хотів вертатися. Бабуся за станом здоров»я не могла піклуватися про дитину і взяти Майкла до себе, хоча розуміла, що йому не можна повертатися додому. Однак суд вирішив, що кращим місцем для дитини буде її рідний дім. Бонні Фіней більше не бачила свого онука. Незабаром її молодша онучка також потрапила до лікарні з переломом ноги в чотирьох місцях, а на руках були опіки від сигарет. І тільки після цього почалися пошуки зниклого Майкла. Виявилося, що хлопчик був убитий у будинку матері, поміщений в шухляду від інструментів, а потім утоплений у болоті три місяці тому. Те, що сталося. настільки сколихнуло Бонні Фіней, що вона вирішила присвятити своє життя боротьбі з насильством над дітьми. Під час похорону онука вона прив»язала синю стрічку до антени свого фургона, тим самим вона хотіла привернути увагу людей до цієї проблеми Незабаром її підтримали різні агентства, ділові кола, місцеві співтовариства. Багато добровольців приєдналися до неї. Чому синій колір? Бонні Фіней пояснює це тим, що вона не може забути синці на тілі своїх онуків. Синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством і захищати дітей від насилля.
Категорія: Новини НВК | Переглядів: 258 | Додав: Dimija | Рейтинг: 0.0/0