Субота, 16.12.2017, 06:22

Тиждень права

Протягом 04.12 – 08.12.2017 року в школі  проходив  Всеукраїнський  тиждень  права. &n

Районний семінар з образо

22 листопада відбувся районний семінар з образотворчого мистецтва.

Головна » 2015 » Листопад » 13 » Християнські цінності у житті дітей
Сьогодні у стінах нашої школи учні мали чудову нагоду поспілкуватись із працівником клініки на колеса Пастушенчин Галиною. Вона розповіла учням про мету створення та історію клініки. А саме: про християнську любов, про здоровий спосіб життя, і про духовні цінності у житті кожної людини.

Християнські цінності у житті дітей

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 210 | Додав: vitaliy | Теги: цінності, дітей, житті, Християнські | Рейтинг: 0.0/0