П'ятниця, 20.10.2017, 10:07

Головна » 2015 » Вересень » 10 » 1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ
1 вересня у Великих Бірках в НВК Великобірківська ЗОШ І-ІІІст-гімназія ім. С. Балея відбулося урочисте святкування 1 вересня - Дня Знань. За шкільні парти сіли 444 учнів, зокрема, перший дзвінок пролунав для 40 першокласників. В школі гімназії діють 6 гімназійних класів, 72-ох учнів, що відвідують заняття з навколишніх сіл Смиковець, Ступок, Чернелева-Руського та Романівки перевозить шкільний автобус.На шкільне свято завітали о. Василь і о. Петро, Великобірківський селищний голова Роман Мацелюх, демобілізований із ЗСУ начальник штабу 6 батальйону територіальної оборони "Збруч", учасник АТО, майор Володимир Кузяк. Вони тепло привітали усіх вчителів, батьків, учнів з початком нового навчального року.

1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ

Переглядів: 279 | Додав: hodanm | Теги: вересня, День, знань | Рейтинг: 0.0/0