Субота, 21.10.2017, 08:01

Головна » 2015 » Травень » 14 » Вітаємо з Днем народження Івасечко Світлану Богданівну!
 Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя; щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі; щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод. У Вашій нелегкій праці бажаємо Вам успіхів, великих досягнень,мудрих учнів; щоб Ваші мрії завжди збувалися, ніхто не перешкоджав досягненню поставленої мети, а Ваші друзі, співробітники та вихованці приносили Вам лише добрі та радісні новини.

Вітаємо з Днем народження Івасечко Світлану Богданівну!

Категорія: Наші вітання | Переглядів: 339 | Додав: Dimija | Теги: днем, Вітаємо, Богданівну!, Світлану, Івасечко, Народження | Рейтинг: 0.0/0