П'ятниця, 20.10.2017, 10:06

Головна » 2015 » Квітень » 28 » Нумо хлопці!!!
27 квітня у «НВК Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія ім. Степана Балея» відбулося спортивне змагання «Нумо хлопці», присвячене Всесвітньому дню здоров̕ я.

Організатори свята переконують, що змагання займають важливе місце в системі фізичного виховання.

У масовому розвитку спорту велику роль відіграє емоційний фактор спортивних зма­гань. Гостра спортивна боротьба, бажання учнів швидше пробігти, вище й далі стрибнути, під­няти якомога більшу вагу і т.д. розвивають у молоді любов до спорту, відповідають її прагненням до здорового, сильного, красивого, а це обумовлює необхідність систематично тре­нуватись, зміцнювати своє здоров'я, загартову­ватись, набувати «бойового» досвіду спортив­ної боротьби.

Спортивні змагання не тільки сприяють ви­хованню таких важливих рис характеру, як наполегливість, воля до пе­ремоги, кмітливість, дружба, а й сприя­ють залученню нових верств населення до си­стематичних занять спортом.

Участь у «Нумо хлопці »приймали дві команди з 6 чоловік, кожна з яких повинна була сказати свою назву і девіз, а також представити плакати для високоповажного журі, до якого входили: Івасечко Л.І., Волкова О.В., Іванська М.З., Радецький Б.І. – почесний гість, випускник НВК «Великобірківська ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія ім. Степана Балея» і боєць 37 батальйону.

В програмі змагань було 13 естафет: «Згинання та розгинання рук в упорі лежачи», «Штовхання ядра», «Стрибки у мішках», «Крокодили», «Піднімання гирі», «Перетягування канату», «Блеф-тур», «Приший гудзик», «Змагання з кульками», «Відгадай пісню», «Намалюй малюнок», «Армійський обід», «Комплімент» і «Найширокоплеча команда».

У результаті цікавої та напруженої гри перше місце виборола команда 10 класу. Переможці та призери були нагороджені грамотами і призами.

Збройні сили України -
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу! ">

Нумо хлопці!!!

Збройні сили України -
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 432 | Додав: vitaliy | Теги: Нумо, хлопці!!! | Рейтинг: 0.0/0