Понеділок, 11.12.2017, 08:45

Тиждень права

Протягом 04.12 – 08.12.2017 року в школі  проходив  Всеукраїнський  тиждень  права. &n

Районний семінар з образо

22 листопада відбувся районний семінар з образотворчого мистецтва.

Головна » 2015 » Квітень » 23 » Середній бал атестата 2015

Зокрема, в освітньому відомстві зазначають, що відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів для конкурсного відбору осіб, які на базі повної загальної середньої освіти вступають до вищих навчальних закладів за сертифікатами ЗНО враховується середній бал документа про повну загальну середню освіту.

"Середній бал документа про повну загальну середню освіту обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала і розраховується як середнє арифметичне річних оцінок з предметів інваріантної складової навчального плану, виставлених у додатку до атестата, та оцінок, отриманих за державну підсумкову атестацію", - йдеться у роз’ясненні МОН.

Отже, розрахунок здійснюється таким чином, до прикладу: кількість предметів, з яких виставлено оцінки = 20; сума балів = 193; середній бал = 193 : 20 = 9,65 ≈9,7. Предмети, з яких зроблено запис "звільнений (а)", у загальну кількість не враховуються.

Забезпечити розрахунок середнього бала атестата випускників мають керівники загальноосвітніх навчальних закладів.

Середній бал атестата 2015

Як школи рахуватимуть середній бал атестата

Середній бал атестата про середню освіту у 2015 році обчислюватиметься за 12-бальною шкалою і розраховуватиметься як середнє арифметичне річних оцінок з предметів інваріантної складової та оцінок, отриманих за ДПА. Про це йдеться у роз’ясненні МОН щодо врахування середнього бала документа про повну загальну середню освіту.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 649 | Додав: vitaliy | Теги: Середній, бал, 2015, атестата | Рейтинг: 0.0/0