Четвер, 24.08.2017, 13:21

Головна » 2015 » Квітень » 13 » Прослухай он-лайн курс про кібербезпеку та виграй планшет!
Прослухай он-лайн курс про кібербезпеку та виграй планшет для себе!

Серед учнів, які успішно пройдуть курс «Основи інформаційної безпеки» буде розігруватись планшет від автора курсу Олега Сича.

В акції можуть прийняти участь учні 6-11 класів всіх загальноосвітніх навчальних закладів в Україні.

Заходьте, реєструйтесь, навчайтесь, адже курс справді цікавий і корисний.

Для участі в акції:

1. Зареєструватись на курс «Основи інформаційної безпеки». Реєстрація безкоштовна!
  2. Зареєструватись у акції, вказавши власний Нікнейм який використовувався під час прослуховування курсу.
  3. Успішно прослухати курс, скласти іспит та отримати сертифікат.
Розіграш буде проводитись через два тижні після завершення курсу за допомогою сервісу Random.org.

Прослухай он-лайн курс про кібербезпеку та виграй планшет!

Прослухай он-лайн курс про кібербезпеку та виграй планшет для себе!

Заходьте, реєструйтесь, навчайтесь, адже курс справді цікавий і корисний.

Для участі в акції:

3. Успішно прослухати курс, скласти іспит та отримати сертифікат.

Переглядів: 364 | Додав: Oliver81 | Теги: Прослухай, виграй, та, планшет!, курс, кібербезпеку, он-лайн, про | Рейтинг: 0.0/0