Вівторок, 22.08.2017, 17:51

Головна » 2015 » Квітень » 10 » Великодні мотиви

Великодні мотиви

Щорічно напередодні Великодніх свят у школі-гімназії відбувається виставка-конкурс серед учнів Великодніх писанок, крашанок та іншої святкової атрибутики. Кожен клас намагався представити на виставці свої писанки, учні школи також вивчали традиції, типові орнаменти писанок у різних куточках України та замальовували їх у формі плакатів. Молодші школярі малювали малюнки на Великодню тематику. Хочеться вірити, що із світлим святом Христового Воскресіння  настане мир та спокій в Україні, якого так прагнуть усі.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 512 | Додав: Dimija | Теги: мотиви, Великодні | Рейтинг: 0.0/0