П'ятниця, 18.08.2017, 17:38

Головна » 2015 » Квітень » 9 » На території школи-гімназії посадили нові дерева

На території школи-гімназії посадили нові дерева

Вже традиційним стало для школи-гімназії саджати дерева. Щорічно учні школи, а особливо одинадцятикласники, активно залучаються до різноманітних екологічних акцій, серед яких: "Не рубай ялинку", "Захисти первоцвіт", "Посади калину","Захисти птахів взимку", "Пасади своє дерево" тощо. Учні школи знають, що крім створення затишку та краси, дерева виконують в нашому житті і важливу екологічну функцію. Вони значно зменшують кількість пилу, що потрапляє у повітря, адсорбують на себе шкідливі викиди промислових підприємств і токсичні речовини, переробляючи їх, а також ефективніше за будь-які штучні екрани зменшують рівень шуму. Хочеться вірити, що маленька справа зроблена випускниками дасть хороші плоди. Дерева виростуть міцними, а наші випускники стануть ще дбайливіше ставитись до збереження природи довкілля.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 340 | Додав: Dimija | Теги: дерева, школи-гімнасії, нові, посадили, території, на | Рейтинг: 0.0/0