Субота, 24.03.2018, 22:38

Вітаю Вас Гость | RSS Головна Реєстрація Вхід
Матеріалів за останній місяць не знайдено.
Матеріалів не знайдено.
Матеріалів не знайдено.
Головна » 2015 » Березень » 23 » Молитва за УКРАЇНУ!!!

20:37
Молитва за УКРАЇНУ!!!

 

З метою всебічної підтримки і розвитку української ідентичності, формування в учнівської молоді почуття духовності та християнського світогляду, усвідомлення своєї відповідальності за долю народу і держави та вшанування у 2015 році 150-річного ювілею видатного релігійного діяча ХХ століття Митрополита Андрея Шептицького 20 березня о 13 годині в актовій залі школи-гімназії був проведений флеш-моб «Молитва за Україну».

Молитва є джерелом найперших ласк, які ми отримуємо від Бога. Саме молитва допомагає нам побачити красу чеснот та велич святості й дає силу їх здобути. А сила молитви - всемогутня. Це джерело великої енергії,в якій людина черпає силу,щоб сповнити свій християнський обов’язок та терпеливо нести щоденний хрест. Часом, ми даємо собі питання: чи Бог вислуховує кожну нашу молитву? Багато разів ми просимо його про щось і, здається, нас не вислухано. Без сумніву, ми не розуміємо багато складних подій і обставин в нашому житті, видається, Господь справді не дарує нам того, що ми просимо. Але ми мусимо знати і вірити, що Бог нас любить і на все воля Божа.

Бог створив чоловіка, щоб той пізнав Його, полюбив та служив Йому  і за те заслужив собі на щастя вічне. Але Бог не лише є Творцем людини, але і Творцем народів. І кожний народ має призначену ціль від Нього. Так і наш український народ має призначене йому завдання. І Бог послав йому своїх речників. Так для відродження національного життя послав йому національного пророка Тараса Шевченка, якому немає рівного в цілому світі. А другим таким пророком на релігійній і народній ниві став слуга Божий Митрополит Андрей Шептицький. Андрей Шептицький називав себе Ама, що по-латинськи означало любов. Любов пронизувала усе  його життя. Який чудовий був би світ, коли б більшість з нас жила б такою ж любов’ю, знаючи, що все, що ми маємо, є даром нашого милосердного люблячого Бога. Впродовж свого праведного життя він був добрим пастирем свого стада і великим подвижником церковної єдності, не тільки  нашому українському народі, але серед усіх народів світу, - щоб усі були одно Христове стадо, один Пастор. У Митрополита завжди була одна ідея, яку він намагався втілити протягом усього життя: об’єднання Східної і Західної Церков. Андрей Шептицький мріяв про єдність народу – саме про цю духовну, релігійну та політичну єдність, якої так бракує українцям.

 

Українська культура має великий досвід творення духовних пісень-молитов. Серед них - могутній хорал “Молитва за Україну”. В цій молитві ми благаємо Бога про ласки і щедроти на весь український народ.
 

Без молитви наша душа німа, голодна перед Богом. Тільки через молитву ми спілкуємось з Богом, тільки через щиру і праведну молитву є дорога Бога.
Тому, коли ми вдома, чи знаходимось в обіймах Храму Божого, складаємо побожно руки і воздаймо хвалу Богу, щоб осяйнути ласку Його, благословення нашої життєвої дороги, освячення всіх наших добрих діянь. Молитва - наша поміч, чисте джерело світла і добра. Черпаймо з неї всю мудрість і чесноти, живімо праведно й чесно і отримаємо Божу благодать.

Україна, омита кров’ю наших предків неодноразово була сплюндрована і поневолена іншими державами. Сьогодні у тяжкий для всіх нас час ми повинні єднатися з усіма святими нашого народу через щирі молитви за долю України.

 

Під час заходу учні виконували молитовні пісні, гімни, просили про мир для рідної землі – України. Адміністрація школи-гімназії висловлює щиру подяку вчительці музики, керівнику вокального гуртка «Калиновий цвіт» Грицан Н.І. за підготовку молодшої та старшої груп «Калинового цвіту»  та участь у проведенні заходу. Під час флеш-моб були присутні гості :_________________________________________________________, які спільно з дітьми співали, виконали молитву Митрополита Андрея Шептицького «За Україну і український нарід». На завершення заходу всі учасники заходу  промовили «Отче Наш» та «Богородице Діво» та виконали Державний Гімн України.

 

Засмучені очі твої, Україно...

І їх засмутив не осінній туман...

В боях за свободу сини твої гинуть...

А скільки ж іще - помирають від ран!..

 

Не роси, а сльози схилили калину...

І вічною буде печаль матерів...

Мій Боже святий! - збережи Україну! -

Сьогодні - щиріших не знайдено слів!...

 

Ми віримо в те, що мине зла година!..

Сам Бог нам велів - залишатись ЛЮДЬМИ!

Хай стане щасливою знов Україна!...

... А з нею - мудрішими станемо й ми...

 

 


>
Категорія: Новини НВК | Переглядів: 431 | Додав: vitaliy | Теги: Молитва, УКРАЇНУ!!!, за | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вгору