Середа, 23.08.2017, 12:59

Головна » 2015 » Березень » 13 » " Шевченкове слово у серці мойому..."

" Шевченкове слово у серці мойому..."

Благословенна най буде година.

І тая хата , і село,

Що Україні принесло

З великих найбільшого сина.

Богдан Лепкий

Є дні, які минають швидко, не залишаючи й сліду у нашій пам’яті, але є такі , що об’єднують усіх і пробуджують у наших серцях найкращі і найщиріші почуття. Україна має такий день – 9 березня – день народження Т.Г.Шевченка.

Не залишилась осторонь від 201 річниці з дня народження геніального поета, мислителя, пророка національного відродження в Україні і наша школа – гімназія. 12 березня в актовій залі була проведена літературно – музична композиція. Приурочена цій даті на тему : « Шевченкове слово у серці мойому живущою водою виграва…»

Активну участь у підготовці та проведенні заходу взяли учні 7 – Б класу ( Тетерин Діана, Дудас Владислав, Гранат Тетяна, Пахолок Микола), 9 – Б класу ( Галенда Богдан, Гуйда Лілія, Гуйда Світлана. Дремух Максим, Красічинська Оксана, Підлісний Ярослав, Пласконіс Юлія) та учні 10 – Б класу ( Білан Діана, Карпишин Ростислав, Гураль Уляна, Палівода Олеся) під керівництвом вчителя української мови та літератури Радик Галини Михайлівни.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 390 | Додав: hodanm | Теги: слово, Шевченкове, мойому..., серці | Рейтинг: 0.0/0