Субота, 21.10.2017, 00:37

Головна » 2015 » Березень » 10 » «…Наречемось України вірними синами»,

«…Наречемось України вірними синами»,

На виконання Указу Президента України від 12.01.2015р. № 6/2015 «Про відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну»,  з метою належного відзначення у 2015 році 200-річчя від дня народження автора музики Державного Гімну України Михайла Вербицького  «Ще не вмерла України і слава, і воля...»  10 березня 2015 року о 14.00 годині в відбулась   акція  виконаня Державного Гімну України «Ще не вмерла України і слава, і воля…».

Захід проводився з метою формування в учнівської молоді національної самосвідомості,  почуття гордості за свій народ, готовності до захисту свободи і незалежності рідної Вітчизни, широкого залучення школярів до сучасних форм вияву громадянської активності, виховання  почуття причетності до визначних подій які відбуваються в Україні.

Акція  проводилась  біля пам’ятника  Т. Г.Шевченку

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 350 | Додав: vitaliy | Теги: «…Наречемось, вірними, синами», України | Рейтинг: 0.0/0