Понеділок, 11.12.2017, 08:45

Тиждень права

Протягом 04.12 – 08.12.2017 року в школі  проходив  Всеукраїнський  тиждень  права. &n

Районний семінар з образо

22 листопада відбувся районний семінар з образотворчого мистецтва.

Головна » 2014 » Грудень » 13 » Конкурс «Замість ялинки - зимовий букет»

Конкурс «Замість ялинки - зимовий букет»

11 грудня у нашому навчальному закладі проводився конкурс «Замість  ялинки - зимовий  букет». Виставка-конкурс   «Замість  ялинки – зимовий букет »   спрямована   на становлення   народно-традиційної   культури, здійснення   екологічного   виховання школярів,   формування   у   юних   громадян   почуття   соціальної   відповідальності, небайдужості, прагнення до активних дій з впорядкування і оздоровлення довкілля. Номінації виставки-конкурсу:
-    Новорічна композиція
   - Український сувенір
  -  Дідух, різдвяна атрибутика

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 487 | Додав: vitaliy | Теги: конкурс, зимовий, ялинки, букет», «Замість | Рейтинг: 0.0/0