П'ятниця, 20.10.2017, 10:06

Головна » 2014 » Листопад » 30 » 28 листопада в актовому залі нашої школи відбулася прем"єра казки-п"єси Олександра Олеся "Бабусина пригода"
28 листопада в актовому залі нашої школи відбулася прем"єра казки-п"єси Олександра Олеся "Бабусина пригода". Головними героями казки стали учні 3-А класу, яких підготувала класний керівник 3-А класу Дутчак Ольга Василівна. Роль бабусі зіграло двоє дівчаток - Гладиш Марія і Жук Христина, роль ведмедя зіграло двоє хлопчиків - Ключка Назар і Юрковський Олег, роль лиса зіграв Баула Віталій. Роль песика бабусі - Соколов Ростислав. Роль каченяти , якого впіймав лис - Воловнік Оксана. Решту каченят зіграли дівчатка - Гудзь Катя, Пласконіс Таня, Ваврик Саша, Кувей Софія, Баран Оля, Кульматицька Віка. Глядачі в залі, а саме учні 1-4 класів, подивилися не лише казку, а й дізналися про театральне мистецтво в Україні та життєвий і творчий шлях Олександра Олеся. ">

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 491 | Додав: vitaliy | Теги: Премєра, школи, 28, листопада, Олександра, відбулася, нашої, казки-пєси, актовому, залі | Рейтинг: 0.0/0