П'ятниця, 18.08.2017, 21:26

Головна » 2014 » Листопад » 28 » Фестиваль-конкурс агітбригад "Молодь обирає здоров"я"

Фестиваль-конкурс агітбригад "Молодь обирає здоров"я"

27 листопада У нашій школі-гімназії відбувся уже традиційний фестиваль-конкурс агітбригад "Молодь обирає здоровя", де мали можливість проявити свої музичні, поетичні, прозові, артистичні та спортивні здібності учні 5-11 класів. Усі учні намагалися не лише переконати, що здоровим бути модно, а й показали на скільки це круто - вести здоровий спосіб життя. Хочеться вірити, що слова їхні обовязково будуть підтвержені конкретними вчинками.... Переможцями стали учні 10-Б класу - І місце, які будуть представляти нашу школу-гімназію на районному етапі фестивалю-конкусу "Молодь обирає здоров'я".  Дякуємо усім класним колективам та класним керівникам, які не були байдужими і взяли участь у конкурсі.

Категорія: Новини НВК | Переглядів: 389 | Додав: vitaliy | Теги: агітбригад, Здоровя, молодь, фестиваль-конкурс, обирає | Рейтинг: 0.0/0