Неділя, 18.02.2018, 00:06

Попереду багато ще доріг.

Головна » 2014 » Листопад » 27 » Засідання школи педагогічної майстерності вчителів економіки Тернопільського району
На базі нашого навчального закладу  відбулося засідання школи педагогічної майстерності вчителів економіки з проблеми:  « Використання ділових ігор на уроках економіки». Проведено відкритий урок у 11 класі на тему: « Взаємодія попиту та пропозиції. Рівноважна ціна».  На відкритий урок були запрошені підприємці  смт. Великі Бірки. Козбур Руслана Андріївна, методист ТРМК,   підготувала навчальні матеріали  та ділові ігри з економіки , які зможуть використати вчителі у своїй роботі.

Категорія: Наші вітання | Переглядів: 336 | Додав: vitaliy | Теги: школи, вчителів, економіки, району, Тернопільського, Засідання, майстерності, педагогічної | Рейтинг: 0.0/0