Понеділок, 11.12.2017, 08:45

Тиждень права

Протягом 04.12 – 08.12.2017 року в школі  проходив  Всеукраїнський  тиждень  права. &n

Тиждень права

Головна » 2014 » Листопад » 27 » Засідання школи педагогічної майстерності вчителів економіки Тернопільського району
На базі нашого навчального закладу  відбулося засідання школи педагогічної майстерності вчителів економіки з проблеми:  « Використання ділових ігор на уроках економіки». Проведено відкритий урок у 11 класі на тему: « Взаємодія попиту та пропозиції. Рівноважна ціна».  На відкритий урок були запрошені підприємці  смт. Великі Бірки. Козбур Руслана Андріївна, методист ТРМК,   підготувала навчальні матеріали  та ділові ігри з економіки , які зможуть використати вчителі у своїй роботі.

Категорія: Наші вітання | Переглядів: 326 | Додав: vitaliy | Теги: школи, вчителів, економіки, району, Тернопільського, Засідання, майстерності, педагогічної | Рейтинг: 0.0/0